آخرین اخبار
خانه / فضای مجازی / تهدیدات فضای مجازی / باز هم شبكه اجتماعی لاین دردسرساز شد
باز هم شبكه اجتماعی لاین دردسرساز شد

باز هم شبكه اجتماعی لاین دردسرساز شد

رییس پلیس فتا كرمان از دستگیری فردی در شبكه اجتماعی لاین به جرم سو استفاده از عكس دیگران به عنوان پروفایل، خبر دادو گفت :  هیچ عمل مجرمانه ای از دید كارشناسان پلیس فتا به دور نخواهد ماند.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : سرهنگ كامبیز اسماعیلی در تشریح این خبر بیان داشت ، خانمی به هویت معلوم با در دست داشتن مرجوعه قضایی به این پلیس مراجعه كرد و بیان داشت که عکس های وی در صفحه ی شخصی در اینستاگرام بوده و فردی ناشناس از عکس هایش سو استفاده و عکس ها را در شبکه اجتماعی لاین منتشر كرده است.
این مقام انتظامی گفت: با شرح اوصاف فوق مراتب در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت و پس از انجام عملیات پلیسی و تخصصی توسط کارشناسان این پلیس مشخص شد متهم یك خانم است كه در صفحه اجتماعی واتس آپ نیز فعالیت دارد.
وی در پایان گفت: متهمه پس از شناسایی ، دستگیر و به این پلیس دلالت داده شد و پس از اخذ اظهارات وی متهمه به بزه ارتکابی خود اعتراف كرد و سپس پرونده در معیت طرفین تکمیل و به دادسرای عمومی و انقلاب کرمان ارسال شد.
سرهنگ اسماعیلی در پایان از شهروندان خواست تا موارد امنیتی را در استفاده از شبكه های اجتماعی در نظر داشت باشند و خطاب به مجرمان گفت: هیچ عمل مجرمانه ای از دید كارشناسان پلیس فتا به دور نخواهد ماند.

درباره‌ پایگاه فرهنگی بصیر یاران

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*