سرخط خبرها
خانه / سیاسی / مستند “فروشنده ۲” را ببینید+لینک دانلود

مستند “فروشنده ۲” را ببینید+لینک دانلود

مستند فروشنده ۲ که به تازگی فروش اینترنتی آن آغاز شده بود و با استقبال کم نظیری در فروش و اکرانها مواجه شده بود گویا درست برای همین روزها ساخته شده است.مسیر پیش بینی شده در این مستند در حال وقوع است و به مراحل انتهایی خود نزدیک میشود .
دو بال قیچی آمریکا و اروپا هماهنگ با یکدیگر گام در راهی گذاشته اند که سرنوشت محتوم آن برجام های بعدی خصوصا موشکی است ، روشن سازی افکار عمومی یکی از مهمترین کارهایی است که میشود قبل از وقوع اتفاقات ناگوار و خلاف منفعت ملی انجام داد. مسیری که اگر قبل از برجام هستهای طی شده بود نوشداروی پس از مرگ سهراب نبود. فروشنده دو را ببینید و با انتشار حداکثری آن جلوی یک خسارت محض دیگر را بگیرید
گروه سازنده مستند پس از استقبال کم نظیر و درخواستهای فراوان برای عرضه رایگان مستند، نسخه کم حجم آن را در اختیار مخاطبان قرار داده است
همچنین جهت خرید مستند با کیفیت اصلی میتوانید به نشانی cmmt.ir/4LK یا l1l.ir/52q و برای ثبت اکرانهای عمومی به سایت ekranet.irمراجعه نمایید.

Video Player

مستند فروشنده ۲٫mp4 | دانلود فیلم 

نسخه کامل کم حجم “مستند فروشنده ۲” از طرف تیم تولید مستند، در اختیار عموم قرار گرفت. نشر مستند از طرف تیم سازنده (فانوس فردا) بلامانع اعلام گردید.
انتهای پیام/

درباره ی پایگاه فرهنگی بصیر یاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *